TVORSAD

Nechajte sa inšpirovať práve našimi realizáciami.

Pravidelne Vás informujeme o aktuálnej ponuke v našom záhradnom centre a o akciách, ktoré pre Vás pripravujeme.


O nás

Minulosť

4 minulost

Rodinnú záhradnícku firmu Tvorsad Trnava sme (Ing. Ľubor Pivoluska a Ing. Alena Pivolusková) založili v roku 1990. Obaja sme absolvovali Vysokú školu zemědelskú v Brne (dnes Mendelejevovu univerzitu), záhradnícky odbor, v Lednici na Morave. Spočiatku sa naša firma s počtom 5 pracovníkov venovala najmä údržbe mestskej zelene. Vlastnili sme jeden traktor, jednu kosačku a sídlo sme mali v jednej unimobunke uprostred neupravených priestorov.

 

Súčasnosť

onas

Láska k zeleni a prírode sa v našej rodine dedí generáciami, a tak i v súčasnosti má už firma TVORSAD pokračovateľov v podobe nasledujúcej generácie, zamestnáva ďalších vysokoškolsky odborne vzdelaných zamestnancov a pracovníkov v priemernom počte cca 20-30 (dovolíme si potvrdiť, že tiež s láskou k prírode a krásnu), sídli vo vlastných priestoroch  s originálnym záhradným centrom, plným inšpirácií, interiérovou predajňou, kaviarňou s detským ihriskom, halou na umiestnenie strojového parku a ostatnými prevádzkovými priestormi na celkovej výmere cca 4000 m2, a to všetko v centre obchodnej zóny. Zanechali sme „stopy“ našej pôsobnosti vo viacerých mestách a obciach Slovenska, potešili tisíce zákazníkov nášho záhradného centra, „poučili“ čitateľov odborných publikácií, ale predovšetkým vniesli do životného prostredia mnohých ľudí, veríme, kus našej lásky k prírode a rastlinám. Sme členmi Spoločnosti pre záhradnú a krajinnú tvorbu.

 

Naše služby

Pôsobnosť na trhu od roku 1990 s kontinuálnym pokračovaním v ďalšej záhradníckej generácii, neustály rozvoj  firmy, profesionálny prístup zamestnancov a ich ďalší odborný rast, komplexné strojové a mechanizačné vybavenie, citlivý, individuálny prístup voči zákazníkom, príjemné prostredie vo všetkých priestoroch firmy, originálne výstupy našej práce, dodržiavanie dohodnutých termínov, stabilita na trhu, dávajú  predpoklad k tomu, aby všetky naše práce a poskytnuté služby boli vykonané k Vašej maximálnej spokojnosti.

Projektovanie

Venujeme sa projektovaniu ako súkromných záhrad, tak i verejnej zelene, ako exteriéru, tak i interiéru. Navrhneme nielen zeleň, ale všetko, čo do „záhrady„ patrí. Konečný výstup štúdie a následne realizačného projektu, pozostáva z tlačenej a digitálnej formy, a to z pôdorysu, osadzovacieho plánu, výkazu výmer s rozpočtom, podľa dohody aj vizualizácie.

Realizácia

Ako projekty, tak i realizácie zabezpečujeme jednak v súkromných záhradách, tak na verejných priestranstvách, či už pre obce, alebo pre stavebné firmy. Riešime priestory od malých átrií, až po viachektárové pozemky.

Údržba

Opäť aj v oblasti údržby riešime starostlivosť o zeleň verejnú i súkromnú.

Dizajnérske služby

Prítomnosť rastlinného materiálu a originálnych doplnkov, či už interiérových alebo exteriérových, cit pre krásno a detail, nám dáva predpoklad zvládnuť dizajn akéhokoľvek súkromného alebo verejného priestoru. Tvoríme vlastné aranžmány v každom ročnom období (jarné, letné, jesenné, smútočné, adventné). Dekorovať aranžmány, vázy, košíky, kvetináče, hrantíky aj podľa Vašej predstavy je pre nás samozrejmosťou.

Poradenská činnosť

Stabilita firmy na trhu od roku 1990, pôsobnosť vo vlastných priestoroch, kontinuálne pokračovanie firmy v nasledujúcej generácii, stabilita personálneho obsadenia, sú zárukou, že aj po niekoľkých rokoch od realizácie nášho projektu nás nájdete na tom istom telefónnom čísle a na tej istej adrese a môžete sa na nás obrátiť s prosbou o radu v rámci nami zrealizovanej zákazky.

 

Pomôžeme vám ?

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.