TRANS - PLANT Záhradné centrum Brezno

Profesionálna realizácia okrasných záhrad

Sme certifikovaným partnerom pre predaj a pokladanie kamienkových kobercov Topstone


Naším cieľom je poskytovať komplexné služby spojené s návrhovaním, realizáciou a údržbou záhrad tak, aby Vaša záhrada spĺňala všetky Vaše predstavy a požiadavky. Snažíme sa o vytvorenie jedinečných a krásnych záhrad poskytujúcich Vám radosť, relax a uvoľnenie.

Služby:

 

Záhradná architektúra od A po Z

ZÁHRADNÁ ARCHITEKTÚRA OD A PO Z

Realizujeme záhrady na kľúč od návrhu záhrady, terénnych úprav, stavebných prác, automatického závlahového systému a vodných prvkov až po kompletné vysádzanie a úpravu záhrady.

 

Montáž závlahových systémov

MONTÁŽ ZÁVLAHOVÝCH SYSTÉMOV

Zavlažovanie záhrady patrí medzi dôležité faktory, ktoré ovplyvňujú kvalitu a vzhľad okrasnej záhrady. Správne nainštalovaný automatický závlahový systém umožní dosiahnutie úspory času a vody.

 

Zakladanie trávnikov

ZAKLADANIE TRÁVNIKOV

Krásna záhrada si žiada aj krásny a upravený trávnik, ktorý je zjednocujúcim prvkom takmer každej okrasnej záhrady. Kontaktujte nás a my sa postaráme o to, aby Váš trávnik takým naozaj aj bol.

 

Záhradné jazierka a vodné prvky

ZÁHRADNÉ JAZIERKA A VODNÉ PRVKY

Záhrada sa bez vody nezaobíde. V súčasnosti snáď v každej záhrade nájdete záhradné jazierka, potôčiky a naša spoločnosť Vám rada pomôže pri ich realizácii. Nezábudajte, že voda oživí každú záhradu.

 

Škôlka okrasných drevín

ŠKÔLKA OKRASNÝCH DREVÍN

V našej škôlke okrasných drevín je sa momentálne nachádza takmer 30 000 ks dvojročných a viacročných okrasných drevín. Špecializujeme sa najmä na okrasno dreviny používané do živých plotov.

 

Stavebné práce

STAVEBNÉ PRÁCE

Radi a ochotne Vám pomôžeme aj pri pokládke zámkovej alebo zatrávňovacej dlažby, výstavbe záhradných altánkov, demoličných prácach alebo ostatných zemných a stavebných prácach.

 

 


Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.