Záhradné centrum ISOLA BELLA

Umenie v záhrade

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok 08:00 - 17:30
Utorok 08:00 - 17:30
Streda 08:00 - 17:30
Štvrtok 08:00 - 17:30
Piatok 08:00 - 17:30
Sobota 08:30 - 12:30
Nedeľa Zatvorené

Firmu Isola Bella s.r.o. sme založili ako čerství absolvetni záhradníckej fakulty Mendeleovej univerzity v Brne v lete roku 1996. Boli sme nadšení, plní plánov, elánu a vyzbrojení vedomosťami z vysokej školy a záhradníckou praxou v zahraničí. 


Záhrada Isola Bella inšpiráciou

Pri výbere mena našej firmy nás inšpirovala historickázáhrada Isola Bella (v preklade Krásny ostrov) na jazere Laggo Maggiore v severnom Taliansku. 

V roku 1632 Carlo III. Borromeo dal tento kamenistý ostrov prebudovať na krásnu záhradu s palácom pre svoju manželku Isabella D'Adda a pozval na to popredných talianskych architektov. V roku 1671 boli práce ukončené a dnes je to jeden z veľmi populárnych talianskych ostrovov navštevovaných turistami.

Tak ako bol pôvodne kamenistý a rybársky ostrov prebudovaný na fascinujúcu záhradu, rovnako i my sme s týmto zámerom zakladali našu firmu, aby sme pomohli naším zákazníkom upraviť či novo vybudovať záhradu okolo ich domu, chaty, či paneláku. Neskôr sme našu pôsobnosť rozšírili na úpravy zelene okolia firiem, v mestách, či obciach.

 

Záhradná architektúra a záhradnícke služby

Účelom našej firmy je pomôcť verejnosti pri estetickej úprave svojho okolia (záhrady rodinného domu, firmy, mestá obce) pomocou prvkov drobnej architektúry (rastliny, trávniky, závlaha, jazierko, chodníky, altánky...). A to formou kompletnej realizácie, alebo formou predaja a poradenských služieb. 

Chceme dosiahnuť to, aby naša krajina bola krásna, estetická, aby okolie rodinných domov, firiem, intravilány miest a obcí sa vyznačovali upravenými plochami zelene s vysokou estetickou hodnotou.

Pomôžeme vám ?

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.